XX Jubileuszowa Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Mój Brzechwa" – Sukces naszych uczniów

XX Jubileuszowa Edycja Ogólnopolskiego Konkursu

W tym roku obchodzimy wyjątkową, dwudziestą edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Mój Brzechwa". Konkurs, mający na celu inspirowanie młodych artystów do tworzenia ilustracji do utworów Jana Brzechwy, przyciąga co roku liczne talenty. W tej odsłonie wydarzenia, uczniowie klasy II pod opieką pani Kamili Niemczyckiej, wykazali się wyjątkową kreatywnością i zdolnościami artystycznymi. Z radością ogłaszamy, że Weronika Szrajda oraz Hanna Fir zdobyły ex aequo I miejsce, a Helena Pakuła została laureatką III miejsca. Konkurs został zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" w Krakowie.

Jesteśmy niezwykle dumni z osiągnięć naszych uczniów i gratulujemy im wspaniałych wyników. Ich prace, pełne barw i emocji, nie tylko oddają ducha twórczości Brzechwy, ale również świadczą o rosnących umiejętnościach naszych młodych artystów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zwycięskich prac na naszej stronie internetowej oraz do udziału w kolejnych edycjach konkursu!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij