Międzyszkolne sukcesy plastyczne naszych uczniów w konkursach zorganizowanych przez SP nr 10

Międzyszkolne sukcesy plastyczne naszych uczniów w konkursach zorganizowanych przez SP nr 10

Z ogromną radością dzielimy się wiadomościami o sukcesach naszych uczniów w ostatnich międzyszkolnych konkursach plastycznych. Organizowane przez Szkołę Podstawową nr 10 zawody przyniosły naszym młodym artystom znakomite rezultaty. W konkursie na najlepszą ilustrację do wiersza Juliana Tuwima, Weronika Szrajda została wyróżniona za swoją wyjątkową pracę.

Nie mniejsze emocje wzbudził konkurs plastyczny na interpretacje bohaterów lektur dla klas II, gdzie Julia Borysewicz zajęła zaszczytne II miejsne, a Hanna Schmidt zdobyła III miejsce. Szczególne wyróżnienia otrzymali również Patryk Rodziewicz, Hanna Fir i ponownie Weronika Szrajda. Ich prace przedstawiające Muminki skradły serca jurorów, demonstrując nie tylko talent, ale i kreatywność naszych uczniów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom. Ich zaangażowanie i pasja do sztuki są dla nas ogromnym powodem do dumy. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i z niecierpliwością czekamy na kolejne konkursy!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij