Opinie o szkole

Opinie o szkole

Świetni nauczyciele zaangażowani w swoją pracę, mała liczebność klas, a więc indywidualne podejście do ucznia, promowane wartości chrześcijańskie i domowa atmosfera to główne i bardzo ważne dla mnie zalety Szkoły Katolickiej. Wysoki poziom nauczania pozwala na osiągnięcie wysokich wyników z egzaminów ósmoklasisty. Szkoła dba o nasz rozwój intelektualny oraz uczy jak być dobrym, odpowiedzialnym i wrażliwym człowiekiem.

Kinga Owarzany – absolwentka SP

Zespół Szkół Katolickich to Szkoła z misją, której przesłaniem jest przekazanie uczniom najcenniejszych w życiu wartości. Wartości budujących wizerunek tej Szkoły. Wizerunek, o który dba Dyrekcja Szkoły - otwarta, z zaangażowaniem poszukująca konkretnych rozwiązań indywidualnie dostosowanych do potrzeb ucznia, zjednująca do współpracy profesjonalistów - nauczycieli równie oddanych swojej pracy, poświęcających się jej z pasją. Każdego dnia okazujący dzieciom dobroć i życzliwość, zrozumienie i troskę,  pomoc i  wsparcie. Dający im swoją postawą i stylem działania piękny przykład jak żyć. Zapewniający sposobność rozwoju w przyjaznej atmosferze. Nauka naszych dzieci w tej Szkole utwierdziła nas w przekonaniu o jej wyjątkowości.

Edyta Zielonka - rodzic absolwenta szkoły podstawowej

Zespół Szkół Katolickich to synonim dla jakości w nauczaniu i troski o uczniów. Doborowe grono pedagogiczne świetnie przygotowuje do egzaminów i testów, troszcząc się także o wzrost świadomości obywatelskiej u uczniów. Wychowanie w duchu myśli chrześcijańskiej uczula społeczność szkolną na losy bliźnich. Nasza szkoła to domowa atmosfera, budowana przez wszystkich nauczycieli i uczniów. Gdybym ponownie wybierał szkołę bez wątpienia byłaby to szkoła katolicka.

Dominik – uczeń
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij