Tylu nagród jeszcze nie zdobyliśmy!

Tylu nagród jeszcze nie zdobyliśmy!

Z ogromną dumą ogłaszamy, że tegoroczny Ogólnopolski Maraton Czytelniczy przyniósł naszej szkole rekordową liczbę nagród! Zawody, cieszące się corocznie ogólnopolskim zainteresowaniem, przyciągnęły 25 naszych uczniów, którzy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych. Przez cały rok nasze dzieci zgłębiały tajniki literatury, poznając bohaterów książek w ramach tematu "Spotkanie nowych przyjaciół". Szczególnie uczniowie klas II–III wykazali się wyjątkową erudycją, zdobywając laury za swoją wiedzę. W tej kategorii wyróżnili się Hanna Schmidt, Maria Rozenau, Zuzanna Przyborek, Szymon Danielewicz oraz Julia Borysewicz, a finalistami zostali Maria Skiba i Helena Pakuła.

Nie mniejszy sukces osiągnęli uczniowie starszych klas. Laureatami zostali Piotr Danielewicz, Piotr Rozenau, Kamil Tęsny oraz Hanna Kazińska, a do finału dotarli Hubert Owarzany i Makary Terlecki. Naszą młodzież do udziału w konkursie przygotowała pani Kamila Niemczycka.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom za ich ciężką pracę i zaangażowanie. To niesamowite osiągnięcie świadczy o pasji do czytania, która rośnie w naszej społeczności szkolnej. Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych czytelników!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij