Nasi Uczniowie Finalistami I Ogólnopolskiego Konkursu "Kodowanie brajlem"!

Nasi Uczniowie Finalistami I Ogólnopolskiego Konkursu

Z radością informujemy, że nasi uczniowie zostali finalistami I Ogólnopolskiego Konkursu "Kodowanie brajlem". Wydarzenie miało miejsce w poniedziałek, 29 kwietnia, w Kujawsko-Pomorskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. Louisa Braille'a przy ul. Krasińskiego 10 w Bydgoszczy.

Celem konkursu było propagowanie idei edukacji włączającej oraz wdrażanie uczniów i nauczycieli szkół podstawowych do budowania pozytywnego społecznego obrazu osób słabowidzących i niewidomych.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna z klasy V w składzie: Mikołaj Iwin, Hubert Owarzany i Makary Terlecki. Nasza ekipa zajęła w finale IV miejsce, co jest ogromnym osiągnięciem, zważywszy na to, że było to ich pierwsze zetknięcie się z kodem Braille'a. Konkurs był niewątpliwie ciekawym doświadczeniem.

Gratulujemy naszym uczniom i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij