Muzyczne przedpołudnie w Państwowej Szkole Muzycznej

Muzyczne przedpołudnie w Państwowej Szkole Muzycznej

Przed południem 25 kwietnia uczniowie klas I-III wzięli udział w wyjątkowej lekcji muzyki, która odbyła się w Państwowej Szkole Muzycznej. Celem tej wizyty było zapoznanie dzieci z placówką kształcącą młodych artystów.

Uczniowie z uwagą wysłuchali koncertu, w którym wystąpili ich rówieśnicy z naszej szkoły, będący również uczniami szkoły muzycznej. Z wielkim zainteresowaniem obserwowali, jak ich koledzy prezentują swoje umiejętności na różnych instrumentach, takich jak fortepian, gitara, flet, skrzypce i akordeon.

Koncert dostarczył wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń i rozbudził w uczniach zainteresowanie muzyką. Mogli oni również z bliska obejrzeć instrumenty, co dodatkowo wzbogaciło ich doświadczenie.

Serdecznie dziękujemy organizatorom koncertu za zaproszenie i miło spędzony czas

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij