XXX Pomorska Wiosna Literacka

XXX Pomorska Wiosna Literacka

XXX Jubileuszowa Pomorska Wiosna Literacka odbyła się w naszej szkole. Odwiedził nas Krzysztof Piersa, autor poradników oraz terapeuta uzależnień od nowoczesnych technologii i cyberzagrożeń. Autor spotkał się z młodzieżą klas VI i VII, aby porozmawiać o racjonalnym korzystaniu z nowoczesnych technologii oraz gier komputerowych. Spotkanie było bardzo interesujące i motywowało uczniów do kontaktów bezpośrednich z innymi ludźmi, a nie jedynie online.

Dziękujemy Pomorskiej Bibliotece Pedagogicznej w Słupsku i Stowarzyszeniu Edukacyjnemu "Volumin" za zorganizowanie tego wartościowego spotkania w naszej szkole.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij