Spotkanie z Grzegorzem Kasdepke

Spotkanie z Grzegorzem Kasdepke

Nasi najmłodsi uczniowie 23 kwietnia w ramach wiosny literackiej udali się na bardzo owocne spotkanie ze znanym pisarzem, który tworzy głównie książki dla dzieci. Serdecznie dziękujemy Grzegorzowi Kasdepke za wspaniałe opowieści, cierpliwość i poświęconą uwagę dla każdego dziecka.

Pisarz z wielką pasją opowiadał o procesie twórczym oraz inspiracjach, które składają się na jego niepowtarzalne historie. Spotkanie umożliwiło również dzieciom zadawanie pytań, co pozwoliło im lepiej zrozumieć świat literatury.

Było to nasze pierwsze i mamy nadzieję, że nie ostatnie spotkanie na żywo.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij