Ogólnopolski sprawdzian kompetencji trzecioklasisty z Operonem w naszej szkole

Ogólnopolski sprawdzian kompetencji trzecioklasisty z Operonem w naszej szkole

W dniu 9 maja nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Sprawdzianie Kompetencji Trzecioklasisty, organizowanym przez Operon.

Nasi uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności z języka polskiego i matematyki. W atmosferze ciszy i skupienia rozwiązywali kolejne zadania testowe. Ważnym elementem sprawdzianu był pięciominutowy film terapeutyczny, który pomógł dzieciom się zrelaksować i skoncentrować na zadaniach.

Test trzecioklasisty ma na celu podsumowanie pierwszego etapu edukacji, badając kluczowe kompetencje uczniów w zakresie czytania, pisania, znajomości języka, sprawności rachunkowej oraz umiejętności praktycznego rozwiązywania zadań matematycznych.

Mamy nadzieję, że wyniki tego sprawdzianu będą pomocne w dalszym rozwijaniu kompetencji naszych uczniów na kolejnych etapach nauki.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij