Kaszubska lekcja przyrody

Kaszubska lekcja przyrody

14 maja nasi najmłodsi uczniowie uczęszczający na lekcje języka kaszubskiego udali się na fascynującą wycieczkę na Kaszuby.

Pierwszym punktem programu był Park Miniatur w Mirachowie, gdzie dzieci mogły podziwiać miniatury budowli z całego świata. Następnie odwiedzili Park Edukacyjny-ZOO Egzotyczne w Tuchlinie, gdzie mieli okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta z wszystkich kontynentów. Wycieczkę dopełnił seans w kinie 3D. Film pt. „Głębia oceanu” przybliżył dzieciom fascynujący świat zwierząt morskich.

To była nie tylko wspaniała przygoda, ale również wartościowa lekcja przyrody!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij