Szwecja oczami dziecka

Szwecja oczami dziecka

15 kwietnia w II Liceum Ogólnokształcącym w Słupsku odbyła się uroczystość wręczenia nagród w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Szwecja oczami dziecka”, zorganizowanym w ramach programu „Zwolnieni z teorii”. Wśród naszych uczniów Dominik Iwin z klasy II zdobył III miejsce. Wyróżnienia otrzymały również uczennice klas starszych, Dominika Rogińska i Lena Żołądek.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem i zgromadził liczne prace prezentujące kreatywne oraz różnorodne spojrzenie młodych ludzi na szwedzką kulturę, krajobrazy i zwyczaje. Ceremonia wręczenia nagród obfitowała w pozytywną energię i dumę z osiągnięć uczestników. Prace konkursowe zostały wystawione w auli szkoły, gdzie były dostępne do podziwiania dla wszystkich zainteresowanych.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij