Rajd rowerowy

Rajd rowerowy

Jak aktywnie spędzać czas? Można wybrać się na rajd rowerowy z PTTK.

14 kwietnia nasi uczniowie zrobili właśnie to, pokonując na rowerach prawie 20 km trasy przez Lasek Południowy, lasy Krępy i Łosina, a także tereny malowniczego parku krajobrazowego Dolina Słupi. Po drodze uczestnicy mieli okazję obserwować przyrodę budzącą się do życia i słuchać śpiewu ptaków.

Wyprawa zakończyła się piknikiem i wspólnymi grami integracyjnymi, które dodatkowo umocniły ducha zespołowego. Gratulujemy wytrwałości i formy oraz zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez szkołę!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij