Tydzień pełen sukcesów

Tydzień pełen sukcesów

Za nami kolejny fantastyczny tydzień pełen sukcesów naszych uczniów w konkursach artystycznych! Jest nam niezmiernie miło podzielić się z Wami ich wspaniałymi osiągnięciami.

Oyuna Tomaszewska zdobyła pierwsze miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie Poezji Śpiewanej w Miastku. Maria Rozenau i Hanna Kostrzewska otrzymały wyróżnienie za swoje występy.

Maja Janowicz w VIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim i Poezji Śpiewanej "Podróże z Herbertem" zajęła pierwsze miejsce w kategorii wokalnej i trzecie miejsce w recytacji. Michalina Bednarska również stanęła na podium, zdobywając trzecie miejsce w kategorii wokalnej. Dziewczęta wykonały utwory inspirowane twórczością Zbigniewa Herberta.

Na XXIX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Sacrum w literaturze", Julia Borysewicz zdobyła drugie miejsce wśród uczniów klas 1-2. Wykonała ona wiersz "Chrzest w Jordanie" ks. Jana Twardowskiego. Laura Bartkowska wygrała w kategorii klas 3-4, prezentując swoje umiejętności recytatorskie. Wykonała również wiersz ks. Twardowskiego, który nosi tytuł "Trzy Królowe".

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij