Sukces w Konkursie Poezji Obcojęzycznej

Sukces w Konkursie Poezji Obcojęzycznej

Z wielką radością i dumą ogłaszamy, że nasza uczennica, Laura Bartkowska z klasy IV, zdobyła trzecie miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Obcojęzycznej Poezji Miłosnej. Konkurs odbył się 11 kwietnia w Szkole Podstawowej w Kobylnicy, przyciągając wielu utalentowanych uczestników.

Laura zaprezentowała wiersz w języku angielskim zatytułowany „My Best Friend”, autorstwa C. J. Heck. Jej wyjątkowa interpretacja oraz płynność w języku obcym zrobiły ogromne wrażenie na jurorach i publiczności.

Serdecznie gratulujemy Laurze i jesteśmy niezmiernie dumni z jej osiągnięć! Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne sukcesy naszych uczniów.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij