Pokazowa lekcja skrzypiec

Pokazowa lekcja skrzypiec

Uczniowie klas pierwszej i drugiej mieli niecodzienną okazję gościć na swoich lekcjach wyjątkowego gościa, panią Agnieszkę Rajską. Pani Agnieszka, nauczycielka klasy skrzypiec z Państwowej Szkoły Muzycznej im. Jana Paderewskiego w Słupsku, przeniosła nasze dzieci w magiczny świat muzyki.

Podczas tej inspirującej wizyty uczniowie mieli szansę posłuchać różnorodnych utworów muzycznych, wykonanych przez panią Rajską oraz jej zdolną wychowankę, Julię Borysewicz z klasy II. Nie tylko mogli cieszyć się pięknymi dźwiękami, ale również dowiedzieli się wielu interesujących informacji o skrzypcach, ich budowie i historii.

Spotkanie okazało się być „żywą” lekcją muzyki, która wzbudziła ogromne zaangażowanie wśród uczniów. Każdy z nich miał możliwość spróbować swoich sił w grze na skrzypcach, co dla wielu było pierwszą taką próbą. Mamy nadzieję, że te zajęcia zainspirują nasze dzieci do dalszej nauki gry na instrumentach.

Dziękujemy pani Agnieszce Rajskiej za jej pasję i zaangażowanie w rozwijanie muzycznych zainteresowań naszych uczniów.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij