Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy dzień wiosny rozpoczęliśmy koncertowo!

Nasi uczniowie mieli okazję zagrać razem z profesjonalnym kwintetem smyczkowym, co było dla nich wyjątkowym doświadczeniem. Dzieci miały szansę zaprezentować swoje umiejętności, grając na nietypowych instrumentach, takich jak janczary, maszyna do pisania i papier ścierny. To oryginalne połączenie instrumentów stworzyło niezapomnianą atmosferę i dodało uroku naszemu wiosennemu koncertowi.

To była niesamowita, wiosenna uczta muzyczna, która z pewnością na długo zostanie w pamięci zarówno wykonawców, jak i publiczności.

Dzięki tej inicjatywie uczniowie nie tylko mogli rozwijać swoje muzyczne pasje, ale również uczestniczyć w tworzeniu czegoś wyjątkowego, co wzbogaciło naszą szkolną społeczność o nowe, artystyczne doświadczenia.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij