Wspaniała zabawa na Balu Karnawałowym naszych najmłodszych

Wspaniała zabawa na Balu Karnawałowym naszych najmłodszych

Na zakończenie okresu karnawałowego 25 stycznia została zorganizowany bal karnawałowy dla naszych najmłodszych uczniów. Zabawa była przednia, co doskonale widoczne jest na licznych zdjęciach z tego wydarzenia. Dzieci, przebrane w kreatywne i barwne stroje, wykazały się niezwykłą energią, bawiąc się świetnie na parkiecie. W tle rozbrzmiewała muzyka, która zachęcała do radosnego tańca i wspólnej zabawy.

Jednym z najważniejszych momentów balu było głosowanie na króla i królową balu. W tym roku, to właśnie Julia Borysewicz i Dominik Iwi zostali uhonorowani tymi zaszczytnymi tytułami. Ich wybór przez kolegów i koleżanki z klasy świadczy o ich popularności i sympatii, jaką cieszą się wśród rówieśników. Królewska para z gracją przyjęła korony i z dumą reprezentowała swoje tytuły przez resztę zabawy.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę oraz nauczycielom i rodzicom za pomoc w organizacji tego niezapomnianego wydarzenia.

Do zobaczenia na kolejnych szkolnych wydarzeniach!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij