II Szkolny Konkurs Recytatorski "Zimowe wierszowanie"

II Szkolny Konkurs Recytatorski

Zakończyliśmy II edycję Szkolnego Konkursu Recytatorskiego "Zimowe Wierszowanie", która ponownie udowodniła, że pasja do poezji i sztuki słowa mocno tli się w sercach naszych uczniów. W tym roku mieliśmy przyjemność gościć 12 utalentowanych recytatorów z klas I-III, którzy z niezwykłą pasją i zaangażowaniem wyrecytowali utwory o zimie.

Z dumą ogłaszamy, że w tym roku na najwyższym stopniu podium stanęła Julia Borysewicz, która swoim wykonaniem zachwyciła zarówno publiczność, jak i jurorów. Drugie miejsce zdobyła Maria Rozenau, a trzecie miejsce przypadło Zofii Sepioł. Ponadto, wyróżnienia otrzymali Weronika Szrajda, Dominik Iwin, Michał Kasperek oraz Hanna Schmidt za ich niezapomniane interpretacje i zaangażowanie w konkurs.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za udział i za to, że swoją pasją oraz talentem wnieśli do szkoły ducha poezji i sztuki. Dziękujemy również rodzicom za wsparcie młodych talentów.

Gratulacje dla wszystkich laureatów i wyróżnionych! Już teraz z niecierpliwością wyczekujemy przyszłorocznych występów i obiecujemy, że III edycja będzie równie emocjonująca!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij