Mecz… Kaszubski

Mecz… Kaszubski

Byliśmy tam i kibicowaliśmy ze wszystkich sił!

Trefl Gdańsk rywalizował z PSG Stalą Nysa w spotkaniu otwierającym 27. kolejkę PlusLigi. Starcie obu ekip było wielkim widowiskiem i przyniosło nam sporo emocji. Atmosfera na trybunach była elektryzująca, a doping naszych fanów niewątpliwie dodawał zawodnikom energii. Przy okazji siatkarskiej rywalizacji, po raz dziewiąty w Ergo Arenie zorganizowano "Mecz Kaszubski", który stał się już piękną tradycją i przyciąga liczne tłumy. Dodatkowo, wydarzenie to sprzyjało promocji kultury kaszubskiej, co jest ważnym elementem tego sportowego święta.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij