Triumf w Wojewódzkim Konkursie Poezji i Prozy Anglojęzycznej

Triumf w Wojewódzkim Konkursie Poezji i Prozy Anglojęzycznej

Z ogromną radością i dumą informujemy, że 20 grudnia, nasza szkoła miała zaszczyt uczestniczyć w finale III Wojewódzkiego Konkursu Poezji i Prozy Anglojęzycznej, który odbył się w Potęgowie. Wydarzenie to zgromadziło utalentowanych młodych miłośników języka angielskiego.

W kategorii uczniów klas 1-3 reprezentowały nas: Róża Kwiatkowska, Maria Roznau i Julia Borysewicz, natomiast w kategorii klas IV-VIII swoje umiejętności prezentowały: Maja Janowicz, Laura Bartkowska oraz Lena Wieczorek. Wszystkie nasze uczennice zaprezentowały niezwykłe umiejętności recytatorskie oraz pasję do języka angielskiego.

Szczególnym powodem do dumy jest osiągnięcie Julii Borysewicz, która zdobyła I miejsce za recytację wiersza "Rudolf the Red-Nosed Reindeer". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij