Niesienie Pomocy Przez Społeczność Szkolną: Akcja Torba Miłosierdzia

Niesienie Pomocy Przez Społeczność Szkolną: Akcja Torba Miłosierdzia

Jesteśmy niezmiernie dumni i wzruszeni, informując, że nasza szkoła aktywnie włączyła się w akcję "Torba Miłosierdzia". To inicjatywa, która pokazuje siłę współpracy i dobroć naszych uczniów oraz pracowników naszej szkoły.

W ciągu ostatnich tygodni, nasi uczniowie z wielkim zaangażowaniem zbierali dary, aby wesprzeć potrzebujących.Były to artukułyu spożywcze oraz chemiczne - każdy dar był symbolem troski i solidarności.

Dziś jesteśmy szczególnie dumni, ponieważ przewodniczące Samorządu Szkolnego osobiście przekazały zebrane dary do Caritas Parafii Świętego Maksymiliana Kolbego w Słupsku.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tej akcji. Wasze wsparcie i zaangażowanie sprawiają, że nasza społeczność staje się silniejsza i bardziej zjednoczona.

Zachęcamy do dalszego wspierania podobnych inicjatyw. Każdy gest pomocy ma ogromne znaczenie. Razem tworzymy lepszy świat!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij