Rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu na wieniec adwentowy

Rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu na wieniec adwentowy

Z radością ogłaszamy wyniki naszego szkolnego konkursu na Wieniec Adwentowy, który odbył się w tym roku. To wydarzenie było wyjątkowym momentem, który umożliwił rodzinom naszych uczniów wspólne tworzenie i świętowanie nadchodzącego czasu Adwentu.

Z dumą informujemy, że do konkursu zgłosiło się sześć rodzin, prezentując niesamowitą kreatywność i umiejętności w tworzeniu adwentowych wieńców. Każdy z wieńców był wyjątkowy i odzwierciedlał indywidualny charakter oraz artystyczne zdolności uczestników.

• I miejsce: Zuzanna Przyborek
• II miejsce: Helena Pakuła
• III miejsce: Maria Rozenau
• wyróżnienia otrzymali: Anu Tomaszewska Piotr Rozenau Hanna Schmidt Róża Kwiatkowska Liliana Kwiatkowska

Gratulujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie, kreatywność i piękne prace. Dziękujemy za udział i do zobaczenia w kolejnych konkursach!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij