Spotkanie jasełkowe i wspólne kolędowanie

Spotkanie jasełkowe i wspólne kolędowanie

22 grudnia był dniem wyjątkowym dla naszej szkolnej rodziny. Zgromadziliśmy się w sali Domu Parafialnego, by wspólnie przeżywać magię świąt Bożego Narodzenia. To spotkanie stało się okazją do podziwiania talentów i twórczości naszych uczniów.

Klasy III i IV zaprezentowały nam wyjątkowe "Jasełka Kaszubskie", które zachwyciły wszystkich swoją oryginalnością i pięknem. Było to prawdziwe święto kultury i tradycji kaszubskiej, prezentujące bogactwo naszego regionalnego dziedzictwa.

Następnie, pozostałe klasy ujęły nasze serca pięknymi kolędami, które napełniły salę ciepłem i radosną atmosferą. Melodie te przeniosły nas w świat refleksji i wspólnego świętowania.

Niezapomnianym punktem programu było również wysłuchanie świąteczno-zimowych wierszy w języku angielskim, recytowanych przez nasze uczennice. Te młode talenty, które z sukcesami reprezentowały naszą szkołę na konkursie w Potęgowie, pokazały swoją umiejętność i pasję, inspirując wszystkich obecnych.

Po części artystycznej, każda klasa wraz ze swoim wychowawcą miała okazję do przeżycia osobistego, świątecznego spotkania. Były to chwile pełne ciepła, bliskości i wzajemnego dzielenia się radością.

Pragniemy, by radość Nowonarodzonego Syna Bożego wciąż gościła w naszych sercach, domach i rodzinach. To spotkanie było pięknym przypomnieniem, że wspólnie możemy tworzyć wspaniałe wspomnienia i celebrować to, co najważniejsze.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij