Sukces w konkursie plastycznym "Lapbook o kaszubskim Muzeum'"

Sukces w konkursie plastycznym

Z nieukrywaną radością ogłaszamy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w konkursie plastycznym pt. „Lapbook o kaszubskim Muzeum”, który odbył się w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie. Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów 55-lecia istnienia tej cenionej instytucji.

Liczne prace nadsyłane z wielu placówek edukacyjno-kulturalnych zostały ocenione przez kompetentną komisję konkursową, w skład której weszli znani specjaliści, w tym Anna Kąkol, Benita Grzenkowicz-Ropela i Alicja Dampc.

Szczególne gratulacje należą się:

  • Anu Tomaszewskiej, uczennicy klasy IV, za zdobycie I miejsca,
  • Misheel Tomaszewskiej, uczennicy klasy VI, za zdobycie I miejsca,
  • Lenie Wieczorek, uczennicy klasy IV, za zdobycie I miejsca,
  • Hannie Kazińskiej, uczennicy klasy V, za zdobycie II miejsca.

Jesteśmy niezwykle dumni z ich osiągnięć, które pokazują nie tylko ich artystyczne zdolności, ale także ich zaangażowanie w kultywowanie lokalnego dziedzictwa. W naszej szkole przywiązujemy dużą wagę do edukacji regionalnej, co znajduje odzwierciedlenie w tak wspaniałych osiągnięciach naszych uczniów.

Serdecznie gratulujemy naszym zdolnym uczennicom i życzymy im dalszych sukcesów. Jesteśmy pewni, że będą kontynuować reprezentowanie naszej szkoły i lokalnej społeczności z takim samym zaangażowaniem i pasją w przyszłych przedsięwzięciach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij