Wielki sukces recytatorów

Wielki sukces recytatorów

Z ogromną radością i dumą chcielibyśmy podzielić się wspaniałymi wieściami! Nasza drużyna recytatorów właśnie odniosła ogromny sukces na Turnieju Twórczości Religijnej w Koszalinie!

W kategorii klas młodszych I miejsce otrzymała Julia Borysewicz. W klasach starszych na podium stanęła: Laura Bartkowska zdobywając I miejsce, zaś Misheel Tomaszewska II miejsce.

Uczennice musiały zaprezentować dwa utwory: wiersz oraz prozę. Wśród recytowanych utworów znalazły się teksty takich autorów jak ks. Stanisław Pasierb, ks. Jan Twardowski, Jerzy Kern oraz Daniel Ange.

Ten sukces jest dla nas nie tylko źródłem dumy, ale także inspiracją do dalszego rozwoju naszych umiejętności recytatorskich. Jesteśmy wdzięczni za tę okazję do dzielenia się naszą pasją z innymi, i już nie możemy się doczekać kolejnych wyzwań i możliwości, które przyniesie przyszłość.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij