Spotkanie z autorką – Panią Martą Kotusiewicz

Spotkanie z autorką – Panią Martą Kotusiewicz

W trakcie obchodów "Tygodnia Języków Obcych" mieliśmy przyjemność gościć wyjątkową osobę - autorkę książek dla dzieci, Panią Martę Kotusiewicz. Jest to utalentowana pisarka, która specjalizuje się w tworzeniu książek w języku angielskim, mających na celu zachęcenie rodziców i dzieci do wspólnej nauki podczas czytania.

Spotkanie z Panią Martą Kotusiewicz było nie tylko okazją do poznania autorki, ale także do inspirującej rozmowy na temat roli literatury w edukacji dzieci oraz korzyści wynikających z nauki języków obcych od najmłodszych lat. To spotkanie pozostawiło trwałe wrażenie i zachęciło naszych uczniów do odkrywania świata literatury w języku angielskim. Dziękujemy Pani Martcie Kotusiewicz za wizytę i inspirację!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij