Pierwszy Turniej Jesienny w Szkole

Pierwszy Turniej Jesienny w Szkole

Pierwszy Turniej Jesienny w tym roku przyniósł wiele emocji i sportowej rywalizacji. Uczniowie klas czwartej do siódmej stanęli do walki na boisku piłkarskim, a widowisko było niezwykle emocjonujące.

W trakcie zawodów wyłoniono także najlepszych strzelców turnieju. Prawdziwymi asami w strzelaniu bramek okazali się Dominik z klasy siódmej i Piotr z klasy czwartej, którzy zdobyli tytuły najlepszych strzelców.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i sportową rywalizację. To był fantastyczny turniej, który dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil. Już teraz z niecierpliwością oczekujemy kolejnej okazji do wspólnego świętowania sportu i rywalizacji!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij