Podróż do Szwajcarii: Uczymy się o kraju, w którym rozmawia się w języku niemieckim

Podróż do Szwajcarii: Uczymy się o kraju, w którym rozmawia się w języku niemieckim

W ramach obchodów "Tygodnia Języków Obcych", nasza szkoła zorganizowała wyjątkową prezentację, której głównym celem było przybliżenie uczniom kultury i języka Szwajcarii, kraju z wieloma językami urzędowymi, w tym niemieckim.

Uczniowie z klas czwartej i szóstej poświęcili wiele czasu i wysiłku, aby przygotować ciekawą i pouczającą prezentację. Dzięki nim nasi koledzy i koleżanki mogli dowiedzieć się o Szwajcarii znacznie więcej niż tylko informacje zawarte w podręcznikach. Zobaczyliśmy nie tylko zdjęcia, ale także rekwizyty, które dotarły do nas prosto ze Szwajcarii.

To właśnie takie inicjatywy, jak ta, pozwalają nam otworzyć się na świat i lepiej zrozumieć różnorodność kultur i języków. Dzięki nim uczymy się tolerancji, otwartości na innych oraz doceniania bogactwa, jakie niesie ze sobą poznawanie nowych miejsc i tradycji. Jesteśmy dumni z naszych uczniów za ich zaangażowanie i ciekawość świata!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij