Niezapomniany Dzień Edukacji Narodowej: Szkoła Pełna Wdzięczności

Niezapomniany Dzień Edukacji Narodowej: Szkoła Pełna Wdzięczności

Dzień Edukacji Narodowej był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Uczniowie przygotowali piękne prace plastyczne, przedstawiające portrety swoich nauczycieli, które można było podziwiać na górnym korytarzu. Samorząd Szkolny zorganizował również krótki program artystyczny, w którym piosenki i słowa wdzięczności wybrzmiały jako wyraz uznania za trud wychowania.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej chcieliśmy podziękować wszystkim Nauczycielom, Pedagogom, Psychologom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi za ich codzienną pracę i zaangażowanie. Życzymy im satysfakcji z realizacji codziennych zadań, sukcesów w życiu zawodowym oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech każdy dzień niesie za sobą poczucie spełnienia i dostarcza mnóstwo radości. Samorząd Szkolny serdecznie pozdrawia!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij