Wielkie Serca Małych Bohaterów - Nasza Szkoła Dla Fundacji Azyl

Wielkie Serca Małych Bohaterów - Nasza Szkoła Dla Fundacji Azyl

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych uczniów, którzy potrafią wykazywać tak wielkie zaangażowanie w pomoc potrzebującym. 2 października w dniu opieki nad zwierzętami, przewodnicząca Małego Samorządu Uczniowskiego, reprezentując całą społeczność szkolną, zawiozła wszystkie zebrane dary do Dzikiego Azylu. To było nie tylko aktem hojności, ale także wyrazem troski o dzikie zwierzęta, które potrzebują wsparcia. Dzięki takim gestom, nasze dzieci uczą się empatii i odpowiedzialności za naszą przyrodę. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wkład w pomoc naszym dzikim sąsiadom!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij