Jesień w kuchni – uczniowie klasy 2 witały nową porę roku kolorem i smakiem

Jesień w kuchni – uczniowie klasy 2 witały nową porę roku kolorem i smakiem

Choć za oknem słonecznie, mamy już kalendarzową jesień. Jak przywitali tę piękną porę roku nasi uczniowie? Zobaczcie sami! Klasy 1-3 postanowiły uczcić nadejście jesieni w wyjątkowy sposób, łącząc tworzenie strojów z przyjemnymi jesiennymi przekąskami.

Klasa 2 zdecydowała się  na przygotowanie zdrowych i pysznych przekąsek, które były jednocześnie dziełem sztuki kulinarnej. Wszystko zaczęło się od stworzenia uroczego jeża z owoców, którego kolorowe igiełki zachwyciły wszystkich. Następnie przyszła kolej na warzywną sowę, która została zrobiona z marchewki, ogórka i innych warzyw. Ta jesienna przekąska  cieszyła oko i podniebienie.

To spotkanie nie tylko promowało zdrowe odżywianie, ale także rozwijało kreatywność i umiejętności naszych uczniów. Było pysznie i kolorowo, zarówno w strojach, jak i na talerzach, a przede wszystkim w sercach naszych małych artystów.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij