Nasze absolwentki wyróżnione stypendium Prezydenta Miasta Słupska

Nasze absolwentki wyróżnione stypendium Prezydenta Miasta Słupska

W Ratuszu Miejskim w Słupsku odbyło się wręczenie prestiżowego stypendium Prezydenta Miasta Słupska. Wśród wyróżnionych znalazła się nasza absolwentka Maja Owarzany, która zasłużyła na stypendium naukowe za swoje imponujące wyniki w nauce i edukacyjne osiągnięcia. Ponadto, nasza utalentowana uczennica Misheel Tomaszewska została uhonorowana stypendium za swoje wybitne osiągnięcia artystyczne. Uczennica uświetniła również uroczystość wręczenia nagród. Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym stypendystkom i życzymy im jeszcze większych sukcesów w przyszłości!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij