Pożegnaliśmy maturzystów

Pożegnaliśmy maturzystów

Dziś odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego ostatniego w historii rocznika uczniów uczęszczających do gimnazjum i kontynuujących naukę w liceum.

Uroczystość rozpoczęła się przekazaniem pocztu sztandarowego młodszym kolegom. Uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców we Mszy Świętej zawierzał ksiądz proboszcz Tomasz Tomaszewski wraz z kustoszem Sanktuarium świętego Józefa Władysławem Stec-Salą. Następnie odbyło się uroczyste wręczenie świadectw ukończenia Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego.

Wszystkim maturzystom życzymy światła Ducha Świętego na czekających ich egzaminach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij