Spotkanie z misjonarką z Zambii

Spotkanie z misjonarką z Zambii

Miłość to cnota, którą w czerwcu szlifujemy, wpatrując się w Serce Jezusa.

9 czerwca o swoim zaproszeniu do miłości opowiadała nam siostra Edyta. Należy ona do Zgromadzenia Służebniczek Starowiejskich i od 22 lat posługuje w Zambii.

Siostra Edyta podzieliła się z nami swoją historią powołania oraz opowiedziała o codzienności misyjnej. Na koniec, podczas otwartej rozmowy, poznaliśmy kilka słów w językach bemba i nyanja, dowiedzieliśmy się o funkcjonowaniu naszych rówieśników w Zambii oraz o potrzebach tamtejszego szpitala.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij