Miłość to cnota, którą w czerwcu szlifujemy, wpatrując się w Serce Jezusa.
9 czerwca o swoim zaproszeniu do miłości opowiadała nam siostra Edyta. Należy ona do Zgromadzenia Służebniczek Starowiejskich i od 22 lat posługuje w Zambii.
Siostra Edyta podzieliła się z nami swoją historią powołania oraz opowiedziała o codzienności misyjnej. Na koniec, podczas otwartej rozmowy, poznaliśmy kilka słów w językach bemba i nyanja, dowiedzieliśmy się o funkcjonowaniu naszych rówieśników w Zambii oraz o potrzebach tamtejszego szpitala.








