Tajemnice Łeby: Nasza Przygoda na Szlaku Nadmorskim

Tajemnice Łeby: Nasza Przygoda na Szlaku Nadmorskim

Kolejny rajd za nami, a to był naprawdę wyjątkowy dzień pełen przygód i fascynujących odkryć! Podczas tej wyprawy nie tylko zwiedziliśmy urokliwą Łebę, ale również zgłębialiśmy historię tego pięknego miejsca. Spacerując szlakiem nadmorskim, mogliśmy delektować się pięknem bałtyckiego krajobrazu, a mierzeja jeziora Sarbsko zapewniła nam niezapomniane wrażenia przyrodnicze.

W czasie wyprawy odbył się konkurs wiedzy o Morzu Bałtyckim. Nasza szkoła reprezentowana była przez utalentowaną drużynę w składzie Julia Chachuła i Dominika Rogińska. To dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu zdobyliśmy III miejsce. Jesteśmy z nich bardzo dumni!

Poniżej znajdziecie krótką fotorelację z naszej wyprawy, która jest tylko małą próbką z pięknych chwil, jakie przeżyliśmy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom za wspaniałą przygodę!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij