Słodkie obchody Dnia Jabłka w klasie 2

Słodkie obchody Dnia Jabłka w klasie 2

Dzień Jabłka to więcej niż tylko apetyt na chrupiące, słodkie owoce. Dla uczniów klasy 2, to czas kreacji, edukacji i zabawy, w trakcie którego zwykłe jabłka zamieniają się w smakowite dzieła sztuki kulinarnej. Właśnie tak, poprzez kulinarną eksplorację, młodzi uczeni poznają wartości odżywcze i różnorodność zastosowania jabłek, celebrując ich obecność w naszej codziennej diecie.

Celebrowanie Dnia Jabłka nie ograniczało się jednak tylko do kwestii kulinarnych. Była to również doskonała okazja do edukacji na temat wartości odżywczych i korzyści zdrowotnych płynących z konsumpcji jabłek. Dzieci dowiedziały się, jak ważne jest włączenie owoców do codziennej diety i jakie pozytywne efekty mogą przynieść dla ich zdrowia i samopoczucia.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij