Jak uczniowie klasy 4 odkrywali tajniki przyrody…

Jak uczniowie klasy 4 odkrywali tajniki przyrody…

Uczniowie klasy 4 mieli wyjątkową okazję na zdobycie nowych umiejętności podczas fascynujących zajęć terenowych z przyrody. Te zajęcia były prawdziwą przygodą i pozwoliły dzieciom poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności z zakresu przyrody i orientacji w terenie.

Podczas tych zajęć uczniowie nauczyli się, jak korzystać z kompasu, aby określać kierunki świata, co stanowiło niezwykle cenne umiejętności w dziedzinie przyrodniczej. Ponadto, dzieci miały okazję na praktyczne obliczenia wieku drzew na podstawie średnicy pnia, co stanowiło dla nich wyzwanie.

To, co jeszcze bardziej fascynujące, to to, że dla tych młodych przyrodników te umiejętności to już "pestka". To dowód na to, że zajęcia terenowe wzbogacają wiedzę i umiejętności uczniów, czyniąc naukę ciekawszą i praktyczną. Dzieci miały okazję nauczyć się w terenie, co wzbogaca ich doświadczenia i rozwija pasję do nauk przyrodniczych. To z pewnością było wyjątkowe i inspirujące doświadczenie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij