Wycieczka do Szymbarku

Wycieczka do Szymbarku

Nasza wyprawa do urokliwej miejscowości Szymbark była niezapomnianą przygodą dla naszych najmłodszych uczniów!

Odwiedziliśmy tam Centrum Edukacji i Promocji Regionu, gdzie czekały na nas niezwykłe atrakcje. Zobaczyliśmy największy fortepian na świecie i weszliśmy do fascynującego "Domu do góry nogami", gdzie wszystko wydawało się być odwrotnie. To było naprawdę ekscytujące przeżycie!

Podczas wycieczki poznaliśmy zwyczaje i tradycje Kaszubów oraz dowiedzieliśmy się, jak budowane są ich tradycyjne domy i jakie mają wyposażenie. To było fascynujące wgląd w kulturę tego regionu.
Nie mogliśmy też ominąć Kaszubskiego Świata Bajek, który przyciągnął uwagę naszych najmłodszych uczestników. To miejsce pełne magii i cudownych historii, które zapadną nam w pamięć na długo.

Po dniu pełnym wrażeń i odkryć wróciliśmy do domu, bogatsi o nowe doświadczenia i inspiracje, które na pewno zostaną z nami na dłużej. To była wspaniała wycieczka, która wzbogaciła naszą wiedzę i odczarowała tajemnice Kaszub.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij