"Sprzątamy Słupsk!" - Nasza Szkoła Włącza Się w Akcję Sprzątania Świata

Miasto Słupsk, we współpracy z Fundacją Nasza Ziemia, już po raz 30 zorganizowało akcję sprzątania świata. W tym roku hasło brzmiało "Sprzątanie świata łączy ludzi", a nasza szkoła z radością dołączyła do tej inicjatywy.

W piątek, nasza społeczność szkolna wzięła udział w akcji sprzątania, mającej na celu poprawę stanu naszego otoczenia. Skoncentrowaliśmy się na sprzątaniu obszaru wokół szkoły oraz kościoła pw. św. Maksymiliana Kolbego. To była doskonała okazja, by wspólnie działać na rzecz zachowania czystości i piękna naszej okolicy.

Działając razem, uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły podkreślili, jak ważne jest dbanie o naszą planetę i wspólne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów środowiskowych. Nasza szkoła jest dumna, że mogła wziąć udział w tej inicjatywie, która nie tylko sprząta, ale także łączy ludzi w trosce o naszą wspólną przyszłość. Dzięki temu doświadczeniu nasi uczniowie zyskali nie tylko świadomość ekologiczną, ale także poczucie odpowiedzialności za otaczający nas świat.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij