Duchowa adopcja i oddanie społeczności zzkoły pod opiekę Świętej Rodziny

Duchowa adopcja i oddanie społeczności zzkoły pod opiekę Świętej Rodziny

Dzień 25 marca to wyjątkowe święto, które w naszej społeczności szkolnej obchodzimy z szacunkiem i radością. Tego dnia, w Światowy Dzień Świętości Życia, ksiądz Wojciech poświęcił całą społeczność szkolną – uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników - pod opiekę Świętej Rodziny z Nazaretu.

Właśnie w tym dniu, zgodnie z tradycją, przedstawiciele naszej szkoły podjęli się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Jest to szczególne zobowiązanie, które polega na codziennej modlitwie za nienarodzone dziecko zagrożone utratą życia, przez okres dziewięciu miesięcy. W ten sposób wyrażamy nasze wsparcie dla życia poczętego i przypominamy, że każde życie jest cenne i święte.

Podjęcie przez naszych uczniów i nauczycieli Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego stanowi wyraz solidarności i troski o najbardziej bezbronnych. Jest to też wyraz naszego zaangażowania w ochronę świętości życia, co jest zgodne z wartościami naszej szkoły i naszej wiary.

Dzień ten był nie tylko czasem modlitwy i refleksji, ale również okazją do podziękowania za dar życia, który otrzymujemy od Boga. Przez to, że oddajemy się pod opiekę Świętej Rodziny, umacniamy naszą społeczność i wzmacniamy nasze zobowiązanie do ochrony i szanowania każdego życia.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij