Świętowanie sukcesów i pożegnanie z Absolwentami: Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

Świętowanie sukcesów i pożegnanie z Absolwentami: Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w Katolickiej Szkole Podstawowej w Słupsku to wydarzenie pełne radości, wdzięczności i refleksji. Szkoła żegna w tym roku osiemnastu absolwentów, którzy po wielu latach ciężkiej pracy i nauki, stają na progu kolejnego etapu życia.

Rok szkolny, choć pełen wyzwań, z pewnością był również okresem intensywnego rozwoju i odkrywania nowych pasji. Kierunek nauki naszych uczniów był wyznaczany przez wartości katolickie, które stanowią fundament naszej placówki. Uczniowie mieli okazję do rozwijania swoich zdolności, pogłębiania wiedzy, ale przede wszystkim budowania społeczności, której podstawą jest wzajemny szacunek i miłość.

Podczas Mszą Świętej, która odbyła się w dniu zakończenia roku szkolnego, podziękowaliśmy za wszelkie błogosławieństwa, które otrzymaliśmy w minionym roku. Wspólnie modliliśmy się o mądrość, siłę i odwagę dla naszych absolwentów, a także za wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.

Następnie w dolnym kościele odbyła się uroczystość wręczenia nagród, stypendiów oraz świadectw z paskiem uczniom klas IV – VIII. Z radością przyznaliśmy nagrody za ciężką pracę, zaangażowanie i wytrwałość, doceniając tym samym wysiłki naszych uczniów. Było to dla nas wielką radością, że mogliśmy nagrodzić ich za ciężką pracę i dedykację.

Teraz nadszedł czas na upragnione wakacje! Mamy nadzieję, że będą one pełne radości, odpoczynku i bezpiecznej zabawy. Przypominamy, że nawet w czasie wolnym od nauki, warto pamiętać o wartościach, które są fundamentem naszej szkoły.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim rodzicom i opiekunom za wsparcie i zaangażowanie w proces edukacji. Jest to cenna inwestycja w przyszłość naszych uczniów.

Wreszcie, składamy najserdeczniejsze życzenia naszym absolwentom. Mamy nadzieję, że lata spędzone w naszej szkole były dla nich okresem nie tylko nauki, ale także budowania trwałych relacji i odkrywania swojego miejsca w świecie. Życzymy im sukcesów na każdym kroku i nieustającego dążenia do celów.

Z niecierpliwością czekamy na nowy rok szkolny 2023/2024, pełni nadziei i z entuzjazmem do dalszego kształcenia i wychowywania naszych uczniów. Do zobaczenia we wrześniu!
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij