Pożegnania czas...

Pożegnania czas...

W ostatni piątek pożegnaliśmy maturzystów naszej szkoły. Mimo pandemii udało nam się spotkać na uroczystej mszy świętej, podczas której wspólnie z księdzem Wojciechem dziękowaliśmy za lata spędzone w murach szkoły, jednocześnie prosząc o łaski i błogosławieństwo na nadchodzące dni egzaminu maturalnego.

  Po mszy klasa maturzyści, dyrekcja szkoły wraz z nauczycielami oraz zebrani goście zostali zaproszeni do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego przez uczniów klasy 2 LO oraz wychowawcę Adrianę Paszkowską.

Drodzy Maturzyści,

Chwytajcie każdy dzień, doceniajcie każdą chwilę. Sięgajcie gwiazd, ale jednocześnie stąpajcie twardo po ziemi. Niech niespełnione sny i marzenia przez walkę staną się rzeczywistością. Nie wahajcie się podejmować wyzwań i mierzyć wysoko, gdyż zawsze w razie niepowodzeń w dowolnym momencie możecie wstać i z podniesionym czołem iść na przód, bogatsi o cenne doświadczenie.

Życzymy Wam radości i wytrwałości na kolejne lata życia, a na najbliższy czas powodzenia na egzaminie dojrzałości. Trzymamy za Was kciuki!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij