Maraton wokalny z sukcesami!

Maraton wokalny z sukcesami!

Nasz wokalny maraton konkursowy rozpoczął sie 17 listopada w Klubie Kwadrat, gdzie odbył sie konkurs wokalny „Wszystko można śpiewać”. Nasze uczennice Michalina Bednarska oraz Misheel Tomaszewska otrzymały wyróżnienia. Dziewczęta zaśpiewały kolejno „Latarnika” zespołu Talizman oraz „Opowiadaj, opowiada” z repertuaru zespołu Ryczące – Drake.

Kolejnego dnia nasze uczennice zarówno w najmłodszej kategoria, jak również w starszej na podium! Anu Tomaszewska oraz Misheel zdobyły I miejsca. Konkurs został zorganizowany przez SOK w Słupsku. Była to już 30-sta edycja konkursu.

W sobotę w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy odbył się już VIII finał Pomorskiego Festiwalu Piosenki Marynistycznej Marina 2022. Anu Tomaszewska zdobyła III miejsce, zaś Misheel Tomaszewska I miejsce. W czasie gali finałowej za swój wkład w przygotowanie uczennic została doceniona nasza nauczycielka, p. Kamila Niemczycka.

Serdecznie gratulujemy!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij