Nagroda Specjalna dla uczennic naszej szkoły w konkursie na lapbook o św. Zygmuncie Szczęsnym

Nagroda Specjalna dla uczennic naszej szkoły w konkursie na lapbook o św. Zygmuncie Szczęsnym

Drużyna w składzie: Anu Tomaszewska, Laura Bartkowska oraz Misheel Tomaszewska otrzymały Nagrodę Specjalną w konkursie na lapbook w Ogólnopolski Konkursie o św. Zygmuncie Szczęsnym "Z domu rodzinnego do domu Ojca". Konkurs został zorganizowany przez fundację Filii Dei w Markach.

Ogłoszenie wyników odbyło się podczas koncertu w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekolekcyjnym. Naszym "wysłannikiem" po nagrodę był wujek naszych uczennic. Na konkurs zostało nadesłanych 36 prac z różnych regionów Polski! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij