Tydzień z Kubusiem Puchatkiem

Tydzień z Kubusiem Puchatkiem

W minionym tygodniu, w naszej szkole odbył się tydzień z Kubusiem Puchatkiem. Wydarzenie to podyktowane było 130 rocznicą urodzin brytyjskiego autora powieści dla dzieci - Alana Alexandra Milne.
Z tej okazji klasa V zorganizowała szereg wydarzeń.

W klasach młodszych odbyło się głośne czytanie przygód lubiącego miodek Misia oraz konkurs plastyczny pt. „Kubuś Puchatek i przyjaciele”. Gratulujemy Łucji Radawiec z kl.III, Helenie Łazarczyk z klasy II oraz Mikołajowi Grabuszyńskiemu z kl.I, którzy w przepiękny sposób przedstawili bohaterów powieści.

W klasach starszych przeprowadzono quiz „Jak dobrze znasz Kubusia Puchatka?”. Zwycięzcami zostali Aleksandra Wilkowska z kl.VIII, Pola Borysewicz z kl. V oraz Jakub Wilkowski z kl.VIII.

Najsmaczniejszym wydarzeniem była sprzedaż miodowych ciasteczek, które upiekli uczniowie klasy V wraz z rodzicami. Tego dnia uczniowie mieli nie tylko pełne słodkości brzuszki ale i dobre serduszka, gdyż kupując ciasteczka wspierali leczenie chłopca cierpiącego na mukowiscydozę.

Dziękujemy wszystkim za pełen radości tydzień!

Klasa V

Jeżeli, ktoś chciałby jeszcze wesprzeć leczenie Adama, załączamy stosowny link:
https://www.siepomaga.pl/adam-tobis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij