Nasze uczennice z sukcesami rozśpiewują się przed świątecznym kolędowaniem

Nasze uczennice z sukcesami rozśpiewują się przed świątecznym kolędowaniem

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a nasze uczennice już z sukcesami rozśpiewują się przed świątecznym kolędowaniem na ogólnopolskim konkursie. 

Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni po raz 18 zorganizował festiwal Zimowe Granie. Na uroczystej gali online ogłoszono wyniki jury w skład, którego wchodzili wykładowcy akademii muzycznych oraz artyści związani z teatrami muzycznymi i sceną estradową: Jerzy Petersburski Jr., Agnieszka Szydłowska, Anna Domżalska, Piotr Balicki oraz Marcin Spenner.

Misheel Tomaszewska, uczennica klasy IV, wyśpiewała kolędą „Jezus Malusieńki” wyróżnienie. Natomiast Magdalena Dzikoń z klasy III liceum zajęła I miejsce w swojej kategorii, a także otrzymała nagrodę specjalną „Osobowość Festiwalu”. Wykonywała wzruszającą kolędę "Scena to dziwna" autorstwa Jacka Kaczmarskiego i Zbigniewa Łapińskiego.

Gratulujemy serdecznie!

Kolędy w wykonaniu naszych uczennic już niebawem pojawią się w specjalnym świątecznym poście na naszej stronie. Bądźcie czujni. 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij