Tydzień patriotyczny

Tydzień patriotyczny

W ramach obchodów rocznicy odzyskania niepodległości uczniowie wzięli udział w tygodniu patriotycznym. W ciągu trzech dni w czasie długich przerw na korytarzach szkoły wisiały zagadki patriotyczne. Uczniowie rozwiązywali je, uzyskując kolejne litery głównego hasła konkursowego.

Pani dyrektor spośród prawidłowych odpowiedzi wylosowała dwie, za które uczniowie otrzymali nagrody główne. Nagrody powędrowały do uczennicy klasy II SP – Heleny Łazarczyk oraz do Roksany Plumbaum, która jest uczennicą klasy III LO. Została również przyznana nagroda specjalna fair play, którą otrzymał uczeń klasy I SP – Rafał Trzeciakowski.

W dniu rostrzygnięcia konkursu odbył się również kiermasz "Patriotek" – biało-czerwone ciasteczka w kształcie serca.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij