Świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej (relacja wideo)

Świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej (relacja wideo)

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nasi uczniowie pod okiem swoich nauczycieli przygotowali program artystyczny. Piosenki, tańce, recytacje przeplatały życzenia kierowane zrówno do nauczycieli, jak i wszystkich pracowników naszej szkoły.

Składamy serdeczne życzenia nauczycielom, pedagogom i wszystkich pracownikom oświaty. Niech nigdy nie zabraknie Wam pasji i siły, a praca z dziećmi i młodzieżą sprawia Wam wiele satysfakcji i radości.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z występów, która pojawiła się na naszej stronie na Facebooku.

 

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij