Niezapomniane chwile w Rowach

Niezapomniane chwile w Rowach

Wycieczka klasowa to doskonałe uzupełnienie nauki i wspaniała odskocznia od szkolnej rutyny. To najlepsza okazja do integracji uczniów, a trzecioklasiści z naszej szkoły mieli taką szansę tuż po Pierwszej Komunii Świętej. W dniach 14-16 maja wybrali się na trzydniowy wyjazd do Rowów, aby wspólnie świętować tę radosną okazję.

Podczas wycieczki uczniowie uczestniczyli w warsztatach plastycznych w malowniczym plenerze, jeździli gokartami po okolicy, spacerowali po Słowińskim Parku Narodowym i, co najważniejsze, spędzali czas razem. Nie zabrakło również udziału we Mszy Świętej oraz wyzwań związanych z białym tygodniem.

Były to niezapomniane chwile, za które serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tej wyjątkowej wycieczki.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij