Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

Z wielką radością i optymizmem zbliżamy się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego w naszej szkole. Serdecznie zapraszamy wszystkich na uroczystą Mszę Świętą, która rozpocznie się w poniedziałek, 4 września, o godzinie 9:30. To ważny czas, kiedy wspólnie możemy prosić o błogosławieństwo na cały nadchodzący rok nauki, rozwoju i pięknych przeżyć.

Po Mszy Świętej uczniowie wraz z wychowawcami udadzą się do swoich klas, gdzie będą mieli okazję dowiedzieć się, co ich czeka w nowym roku szkolnym. W tym dniu każdy uczeń otrzyma również komplety podręczników.

Rok szkolny w naszej szkole zawsze jest pełen wyzwań, radości i inspiracji. Wierzymy, że rok 2023/2024 będzie równie owocny i pamiętny dla wszystkich naszych uczniów. Czekają nas nowe doświadczenia, ciekawe lekcje i wiele chwil, które na długo zostaną w naszej pamięci.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij